Daar gaan ze… onze groep 8’ers vliegen uit!
Na jaren op de basisschool is het tijd voor een nieuw avontuur. Vol vertrouwen, mooie herinneringen en een rugzak vol ervaringen zetten jullie de volgende stap.
Wat hebben we genoten van de prachtige afscheidsmusical op dinsdag. Gisteren volgde het traditionele uitzwaaimoment door de hele school, waarna we samen een fantastisch afscheidsfeest hebben gevierd.
Als blijvende herinnering ontvingen we een bijzonder cadeau: een dakplataan die een mooie plek krijgt bij het duikelrek én een tegeltje ter nagedachtenis aan de allerliefste Eva, dat een warm plekje krijgt in het klaslokaal van meester Bert. ✨
We wensen alle groep 8-leerlingen heel veel geluk, plezier en succes op de middelbare school. Blijf dromen, ontdekken en vooral jezelf! 💙 Met speciale dank aan de afscheidscommissie voor alle inzet, liefde en het organiseren van deze onvergetelijke afsluiting.

Dit speelt er nog meer op CBS De Parel

Blijf op de hoogte van leuke activiteiten, bijzondere momenten en het laatste nieuws uit onze school.

Alle actualiteiten